Monthly Archives: Жовтень 2014

Грандіозна костюмована вечірка “Хеловін”

Центр раннього розвитку дитини Бейбі клуб проводить грандіозну костюмовану вечірку “Хеловін”, яка відбудеться 01.11.14 р. о 14.00 год. Цікаві конкурси,подарунки та майстер-клас. Деталі та попередній запис у адміністратора за тел : (067) 505 43 65  ТЦ Янтар, 2-й пов.


Відкриття магазину ”Сходинками до знань”

Культурний простір м. Новояворівська розширився ще на одну книгарню. Відкриття книжкового магазину “Сходинками до знань” у ТЦ “Янтар”  - це не тільки свято для книголюбів, але й для громади, адже такий заклад є платформою для спілкування та дає можливість виразити свою самобутність.  Якщо людина не має змоги придбати книжку – вона входить у стан споживача матеріальних благ. На книжкових полицях магазину  : навчально-методична література всіх

детальніше


Відкриття “Студії Весільних Суконь Юлії Сахневич”!

“Студія Весільних Суконь Юлії Сахневич” пропонує широкий асортимент весільних суконь , аксесуарів та все, що потрібне  для найчарівніших наречених! Нарешті  відбулось довгоочікуване відкриття “Студії Весільних Суконь Юлії Сахневич”. Феєричний вечір організувала студія “Жуки” Лідія та Андрій! За це їм велике спасибі! На відкритті було урочисте перерізання стрічки, вручення сертифікатів на знижку 5%  усім гостям, вручення подарунків, а також прозвучало привітання від директора ТЦ “Янтар”

детальніше